Inwestycje alternatywne

Oferta naszej firmy to również niestandardowe rozwiązania inwestycyjne. Należą do nich przede wszystkim:

  • inwestycje w nieruchomości
  • polisy ubezpieczeniowe

Inwestycje w nieruchomości

Nieruchomości od lat uchodzą za jeden z najbezpieczniejszych sposobów lokowania aktywów. Dodatkowo mogą one stanowić bardzo dochodową formę inwestycji. Rynek nieruchomości związany jest jednak również z szeregiem zagrożeń dla inwestujących dotyczących m.in. kwestii prawnych, wartości nieruchomości czy lokalizacji. Wymaga on niewątpliwie stałego monitoringu.

Poprzez współpracujące z nami firmy uzyskasz nie tylko kompleksową i profesjonalną obsługę w dziedzinie obrotu nieruchomościami, ale również skonsultujesz swoje plany inwestycyjne ze specjalistami w tej dziedzinie.

Natomiast nasi doradcy finansowi, dzięki bogatej ofercie kredytowej, pomogą Tobie znaleźć najlepsze finansowanie powyższych inwestycji.


Dowiedz się więcej o naszej ofercie na spotkaniu z Doradcą Finansowym.
Zapraszamy również do kontaktu poprzez e-mail: kontakt@kwlm.pl

 

Plany Oszczędnościowe


Zabezpieczenie finansowe jest ważne dla każdego z nas, bo trudny moment może zdarzyć się nieoczekiwanie. Trzeba również myśleć o przyszłości - o edukacji dzieci, emeryturze. Należy wybrać drogę, która pozwoli realizować wizję w tempie dostosowanym do możliwości finansowych, oczekiwanego okresu inwestycji, dostępu do kapitału, świadczonego serwisu. Nawet małe kwoty, odpowiednio zainwestowane mogą przynieść znaczny zysk w dłuższej perspektywie. Każde rozwiązanie musi być jednak dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Więcej: www.skandia.pl
 

Dowiedz się więcej o naszej ofercie na spotkaniu z Doradcą Finansowym.
Zapraszamy również do kontaktu poprzez e-mail: kontakt@kwlm.pl

Menu
Kontakt

KWLM FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ul. Rolna 195
02-729 Warszawa

tel: +48 (22) 899 00 16
fax: +48 (22) 843 06 70
kontakt@kwlm.pl
www.kwlm.pl