Union Investment TFI S.A.

Union Investment TFI S.A. działa w Polsce już od 1995 r., początkowo pod nazwą Korona TFI S.A. Od 20 lat nieprzerwanie pracuje na opinię dobrego, cenionego towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Z Klientami utrzymuje uczciwe, partnerskie relacje, stawiając ich zadowolenie na pierwszym miejscu. Ponad 100 tys. inwestorów zaufało specjalistom z Union Investment, powierzając im środki o wartości ponad 10 mln zł.


Union Investment TFI S.A. oferuje bogaty wybór funduszy, odpowiadających na zróżnicowane potrzeby Klientów. Fundusze Union Investment od wielu lat wypracowują dobre, powtarzalne wyniki, które pomnażają oszczędności naszych Klientów. Zadowalające wyniki funduszy są przede wszystkim zasługą jednego z najstabilniejszych w Polsce zespołów zarządzających, którego skład od 15 lat uległ jedynie niewielkim zmianom.


Union Investment TFI S.A. 12 lat z rzędu stawał na podium (w tym 8-krotnie jako najlepsze TFI) prestiżowego rankingu TFI organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i niezależną firmę analityczną Analizy Online. Oprócz tego był również wielokrotnie nagradzani Złotymi Portfelami i statuetkami Byków i Niedźwiedzi. Aż 11 funduszy zarządzanych przez Union Investment TFI S.A. może pochwalić się dobrymi ratingami (4 lub 5 gwiazdek) Analiz Online, przyznawanymi funduszom o ponadprzeciętnej jakości i wynikach lepszych od konkurentów, które zgodnie z oceną ekspertów „zasługują na to, by być w Twoim portfelu”.

Więcej Informacja na: www.union-investment.pl/